HKUHABER- Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenecek olan ‘Bilinçli Tüketici Ödüllleri’ için üç ayrı kategoride başvurular değerlendirildi. Ödüller 20 Mart 2019 tarihinde düzenlenecek tören ile sahiplerini bulacak.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nde düzenlenen toplantıya, Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) ve Gaziantep Üniversitesi’nden (GÜ) akademisyenler, STK ve Büyükşehir Belediyesi yetkililerinden oluşan seçici kurul katıldı.

Yüzlerce başvurunun değerlendirildiği toplantıda dereceye giren çalışmalar oy birliğiyle belirlendi.

ÖDÜLLER 20 MART’TA SAHİPLERİNİ BULACAK

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenecek olan 2019 Yılı ‘Bilinçli Tüketici Ödülü’ için, üç ayrı kategoride  başvurular değerlendirildi. Ödüller 20 Mart 2019 tarihinde düzenlenecek tören ile sahiplerini bulacak.

Yazılı Basın Tüketici Ödülü, Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü ve Tüketici Özel Ödülü olmak üzere üç ayrı kategoride değerlendirmeye alına yazı ve dosyalar seçici kurul tarafından incelendi.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Abdullah Aksoy’un başkanlık ettiği toplantıya HKÜ adına İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Can Bilgili de katıldı.

HKUHABER- FATMA ÖZCAN