Gaziantep’te Digital Dönüşüm konusunda önemli bir sempozyum gerçekleştirildi. GTO’da yapılan toplantıya HKÜ Rektör V. Prof. Dr. Edibe Sözen de katıldı.

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Gaziantep AB Bilgi Merkezi, Dijital Dönüşüm ve Endüstri 4.0’ın duayen isimleri Ali Rıza Ersoy ve Murat Kurtlar’ı ağırlayarak önemli bir organizasyona imza attı.

GTO hizmet binasında gerçekleştirilen “Avrupa’dan Türkiye’ye Dijital Dönüşüm ve Endüstri 4.0” panelinde konuşan GTO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım, “Gaziantep Ticaret Odası 121 yıllık dev bir çınar, büyük bir aile… Ve bu ailenin de dünya kadar büyük hedefleri var.” dedi.

Dijital Dönüşüm ve Endüstri 4.0’ın duayeni olarak kabul edilen Ersoy ve Kurtlar’ın, geleceğe adeta ışık tuttukları panele, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü (HKÜ) Prof. Dr. Edibe Sözen, GTO Meclis Başkanı M. Hilmi Teymur, GTO Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, GTO Endüstri 4.0 Komisyonu Üyeleri, TOBB Gaziantep Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyeleri, çok sayıda üniversite öğrencisi ve ilgili katıldı.