“Yerele değer” sloganı ile başlatılan “Gelecek Turizmde” projesine başvurular 14 Haziran’a kadar yapılabilecek.

Bu yıl “Yerele değer” sloganıyla çalışmalarını sürdüren ‘Gelecek Turizmde’ yerel değerleri öne çıkararak turizmin geleceğine ışık tutacak yeni projelerini arıyor.

Türkiye’nin dört bir yanında yerel değerleri turizme kazandıran ve yerel kalkınmaya katkı sağlayan ‘Gelecek Turizmde’ yeni dönem başvuruları 14 Haziran 2019 tarihinde son bulacak.

Tam 12 yıldır, yerel değerlerin ortaya çıkarılıp korunmasına ve Türkiye’nin turizmine yeniden kazandırılmasına olanak tanıyan ‘Gelecek Turizmde”nin yeni döneminde de üç sürdürülebilir turizm projesine fon, eğitim, planlama, iletişim, danışmanlık ve teknik destek verilecek.

“Gelecek Turizmde” yeni dönem başvuruları 14 Haziran 2019 tarihinde son bulacak. Bölgelerinin doğasını, kültürünü, tarihi yerlerini ve ürün çeşitliliğini turizme kazandırmak, korumak ve aynı zamanda geleceğe aktarmak için yenilikçi fikirleri olanların bu tarihe kadar yeni dönem başvurularını yapabilecek. 

Başvuru için [email protected] adresine iletmeleri gerekiyor. Projeye başvuranlar www.gelecekturizmde.com web sitesinde belirtilen detaylı adımları takip ederek başvurularını yapabilecek.

HKU HABER MERKEZİ ASLI NUR GEZER