HKÜ’nün de katılımcıları arasında yer aldığı İpekyolu Kariyer Fuarı, Prof. Dr. Edibe Sözen’in de iştirak ettiği bir programla açıldı.

Cumhurbaşkanlığı himayesinde düzenlenen bölgenin en büyük kariyer fuarı olma özelliğine sahip İpekyolu Kariyer Fuarı, Gaziantep Valisi Davut Gül, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Bașkanı Salim Atay ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Rektör V. Prof. Dr. Edibe Sözen’in de katıldığı bir açılış programıyla başladı.

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) mavera merkezinde gerçekleşen Fuarda çok sayıda kamu ve özel sektör temsilcileri öğrencileri bilgilendirmek üzere stant açarken, gençler 2 gün sürecek olan Kariyer fuarında stantlarda kariyerleri ile ilgili piyasanın neye ihtiyacı olduğunu daha iyi anlamak için kafalarındaki soruları netleştirecek.

Açılış konuşmalarının ardından Fuara katkıda bulunan firmalara plaket verildi.

SÖZEN HKÜ STANDINDA

Sözen, HKÜ Standını ziyaret ederek, görevlilere başarılar diledi ve ziyaretçilerin üniversiteyle ilgili merak ettikleri soruları cevapladı.

Bu yıl yedincisi düzenlenen ve 10 paydaş üniversitenin katıldığı fuar Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezinde 11-12 Nisan tarihleri arasında açık kalacak.

HKÜ HABER MERKEZİ MUSAB TAŞ