Çekimleri Gaziantep’te gerçekleştirilen “Benim Adım Melek” dizisinin galası yapıldı.

TRT 1’in bu sezon yayınlanmaya başlayan yapımcılığını Süreyya Yaşar Önal’ın üstlendiği Benim Adım Melek” dizisinin galası Gaziantep’te düzenlendi.

GAZİANTEP’TE ÇEKİLİYOR

Çekimleri Gaziantep’te devam eden dizinin oyuncuları heyecanı birlikte yaşadı. Gaziantep Hışvahan’da bir araya gelen oyuncular, keyifli bir işe imza attıklarını söyledi. Çekimleri Belgrad, İstanbul ve Gaziantep’te gerçekleşen dizinin güçlü hikâyesine eşlik eden göz alıcı mekânları da bölümde dikkatleri çekti. 

Her hafta Çarşamba günleri TRT 1’de ekranlarda gelmeyen başlayan dizinin başrollerinde ise Nehir Erdoğan, Kutsi, Mustafa Mert Koç ve Rabia Soytürk oynuyor.

İKİ YILLIK BİR ÇALIŞMANIN ÜRÜNÜ

TRT 1 Kanal Koordinatörü Cemil Yavuz, yaptıkları her çalışmanın arka planında bazı değerleri ön plana çıkarmaya yönelik şeylerin olduğunu belirterek, yeni başlayan “Benim Adım Melek” dizisinin de bunların arasında yer aldığını söyledi.

Dizinin yaklaşık 2 yıllık çalışmanın ürünü olduğunu ve son 6 aylık çalışmaların ise Gaziantep’teki çekimlerde yoğunlaştığını aktaran Yavuz, hikayenin Gaziantep’in değerleriyle birleşerek iddialı bir yapımla seyircinin karşısında olacağını kaydetti.