HKUHABER / 26-27 Nisan 2019 tarihlerinde Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nin (HKÜ) ev sahipliğinde “6. Uluslararası Multidisipliner Çalışmaları Kongresi ” bilimsel kongresi düzenlenecek.

Multicangress Gaziantep 2019 adıyla düzenlenecek kongrenin organizasyon komitesinden yapılan açıklama şöyle…

Kıymetli Bilim İnsanları,

26-27 Nisan 2019 tarihlerinde Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nin ev sahipliğinde “6. ULUSLARARASI MULTİDİSİPLİNER ÇALIŞMALARI KONGRESİ: MULTICONGRESS GAZİANTEP 2019” bilimsel etkinliği düzenlenecektir.

Multicongress Gaziantep ile amacımız, farklı disiplinlerde çalışan bilim insanlarını bir araya getirerek yeni bir bakış açısı ortaya çıkarmak, disiplinler arasında bilgi etkileşimini sağlamak ve multidisipliner çalışmalara bilim dünyasının dikkatini çekmektir. Bu amaç doğrultusunda; Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri, Sağlık Bilimleri ve Eğitim Bilimlerinin tüm alanlarında çalışan akademisyen ve araştırmacıları, özgün akademik çalışmalarla kongremize katkı sağlamaya davet ediyoruz.

Kongremize en az 5 farklı ülkeden davetli konuşmacı katılacak olup, ilgili yönetmeliklerin kriterlerini sağlamaktadır. Katılımcı akademisyenler, sözlü veya poster sunumu kendileri tercih ederek katılım sağlayacaklardır.

Kongrede sunulan bildirilerin tam metinleri, yazarın isteğine bağlı olarak bildiri tam metin kitabında veya uluslararası yayınevinde kitap bölümü olarak yayınlanacaktır.

Gazi şehrimizin yükselen değeri Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nde buluşmak dileği ile…”

KONGRE KONULARI

Eğitim Bilimleri
Fen ve Matematik Bilimleri
Filoloji
Güzel Sanatlar
Hukuk
İlahiyat/Din Bilimleri
İletişim
Mimarlık Planlama ve Tasarım
Mühendislik Bilimleri
Sağlık/ Tıp Bilimleri
Sosyal Beşerî ve İdarî Bilimler
Spor Bilimleri
Veteriner Hekimliği
Ziraat, Orman ve Su Ürünleri

HKUHABER – CANER KARGIN