HKÜ Haber- Gaziantep Valisi Davut Gül, Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Rektör V. Prof. Dr. Edibe Sözen’i ziyaret ederek üniversitede yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Gaziantep Valisi Davut Gül, HKÜ kampüs gezisi için Rektör V. Prof. Dr. Edibe Sözen ile bir araya geldi.

ÖĞRENCİLERLE SOHBET ETTİ

Vali Gül, Hasan Kalyoncu Üniversitesi ziyaretinde öğrencilerle öğle yemeğinde bir araya gelerek kısa bir sohbet gerçekleștirdi. Her öğrencinin kendilerine ailelerinin emaneti olduğunu aktaran Vali Gül, kapısının her zaman açık olduğunu söyledi.


Vali Gül, öğrencilerle özçekim de gerçekleştirdi

TEMSİLİ DURUŞMAYI İZLEDİ

Gül, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Hukuk Fakültesinde eğitim için kurulan mahkeme salonunu ziyaretinde hukuk fakültesi öğrencileri tarafından hazırlanan temsili duruşmayı ilgiyle izleyerek öğrencileri tebrik etti.

HKÜ GOLF KULÜBÜNDE GOLF OYNADI

Eğitimin kültür, sanat ve sporla harmanlandığı bir sistemin olması gerekliliğini her platformda dile getiren Gül, HKÜ Golf sahasında incelemelerde bulunarak atıș denemelerinde bulundu.

KALİTTO’YU ZİYARET ETTİ

Kampüs gezisi kapsamında Kalyoncu Teknoloji ve Transfer Ofisini (Kalitto) ziyaret eden Vali Davut Gül, girişimci ve yenilikçi fikirler üreten gençlerle bir araya gelerek yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.