Çekimleri Gaziantep’te gerçekleşen Benim Adım Melek dizisinin oyuncuları ve yapımcısı V. Altın Baklava Film Festivali kapsamında gerçekleştirilen bir söyleşiyle öğrencilerle buluştu.

HKÜ İletişim Fakültesi Öğretim Görevlisi Ertuğrul Acar’ın moderatörlüğünde gerçekleşen söyleşiye çekimleri Gaziantep’te süren TRT1’in sevilen dizisi Benim Adım Melek’te Halil karakterini canlandıran Kutsi, Zümrüt karakterini canlandıran Zeyno Eracar, Cumali karakterine hayat veren Nizam Namidar, Mahmut karakterini canlandıran Muharrem Türkseven ve Burçin Birben ile dizinin yapımcısı Süreyya Önal katıldı.

“GAZİANTEP HİKAYEMİZE ÇOK UYUYOR”

Söyleşide yapımcı Süreyya Önal dizi hakkında “Biz güçlü bir hikaye anlatmak istedik ve bunu Anadolu ‘da anlatalım dedik. Aynı zamanda konakta geçsin ama konak dizisi de olmasın istedik. Daha hayatın içinden acılarımızı anlattığımız bir dizi yapmak istedik. Gaziantep’in bizim hikayemize çok uygun olduğunu ve değerlerinin dizi karakterleri ile çok uyuştuğunu düşündük ve burada çekimler yapmaya karar verdik” dedi.

“OYUNCULUKLA SES SANATÇILIĞI YÜZDE 50 YÜZDE 50”

Kutsi ise oyunculuk hayatına başlamasının hikayesini anlatarak, “Bir müzisyen olarak oyunculuk da bambaşka bir yerde benim için. 2005 yılında Doktorlar ile başladığım ve şimdi Benim Adım Melek Dizisi ile devam ettiğim bu süreç hayatımda oyunculukla ilgili bambaşka deneyimler kazandırıyor. Meslek hayatımda oyunculukla ses sanatçılığı yüzde 50 yüzde 50 diyebilirim” dedi.

HKÜ HABER MERKEZİ – GÖKÇE DAĞDELEN