HKÜ Ekonomi ve Toplum Kulübü üyeleri, Gaziantep’in Körkün Mahallesindeki Büyük Şahinbey Ortaokulu öğrencilerinin yüzünü güldürdü.

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Ekonomi ve Toplum Kulübü üyeleri, sosyal sorumluluk bilinci ile anlamlı bir etkinliğe imza atarak Gaziantep’in Körkün Mahallesindeki Büyük Şahinbey Ortaokulu öğrencilerinin yüzünü güldürdü.

Büyük Şahinbey ortaokulunun çok amaçlı salon ve sınıfının duvarlarını yeniden boyayarak renklendiren HKÜ Öğrencileri, ortaokul öğrencilerine çok sayıda eğitici materyal armağan etti.

BÜYÜK ŞAHİNBEY ORTAOKULU YENİLENDİ

Büyük Şahinbey Ortaokulu çok amaçlı salonunun ve sınıfının halılarını yenileyip salonun duvarlarını boyayan yirmi kişilik kulüp üyesi, aynı zamanda okulun öğrencilerine; çok sayıda eğitici materyal (mangala, satranç, akıl zekâ oyunları, drama ekipmanları, kitaplar)  hediye ederek çok amaçlı salonu yenileyip donattı. Daha önce de birçok anaokulunu ve sınıfı düzenleyen HKÜ Öğrencileri, bir aylık çaba sonucunda bu kez de ortaokulun salonunu yenileyerek anlamlı bir etkinliğe daha imza attı. Yenilenen salonlarına ve sınıflarına gelen öğrenciler gördükleri manzara karşısında mutlu oldu. HKÜ Ekonomi ve Toplum Kulübü üyeleri tarafından düzenlenen çok amaçlı salonun ve sınıfın açılışına; Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, Oğuzeli Kaymakamı Batuhan Bingöl, Oğuzeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Yüksel ve HKÜ Rektör Yrd. Prof. Dr. Yaşar Özbay katıldı.

HKÜ HABER MERKEZİ